Urodziłem się 9 listopada 1985 roku w miescowosci Łęg Baliński w gminie Uniejów, ukończyłem szkołę podstawową w Spicimierzu w klasach 1-3 i w Uniejowie w klasach 4-8, następnie Technikum Rolnicze Szerokoprofilowe Agrobiznesu w Kościelcu.

Sztukami walki zainteresowałem się w wieku 19 lat, dorabiałem wtedy na dyskotekach jako ochroniarz i postanowiłem zwiększyć swoje kwalifikacje i wraz z moim kolegą Sławkiem Łuczakiem wybraliśmy się na trening aikido, ja dodatkowo uczęszczałem jeszcze na treningi krav maga.

Pracując w clubie VAN TUR w Księżych Młynach poznaliśmy ludzi związanych z klubem Temistokles i zaprosili nas na trening, początkowo trochę przestraszeni udaliśmy się do klubu gdzie zajęcia prowadził Temil, jeden z pierwszych zawodników tej dyscypliny w naszym kraju. Szybko okazało się że jest to sport dużo ciekawszy dla nas od dwóch popszednich dlatego zrezygnowaliśmy z nich i zaczeliśmy trenować MMA.

Po kilku miesiącach treningu wyjechałem do Londynu do pracy i w wolnych chwilach chodziłem na treningi do CARLSON GRACIE LONDON TEAM gdzie treningi odbywały się głównie w kimonach. Tam kupiłem swoje pierwsze kimono i uczestniczyłem w pierwszych zawodach BJJ kiedy na Bristol Open stoczyłem trzy wali i zdobyłem złoty medal w kategorii +100 białych pasów.

Po powrocie do kraju poznałem Marka Błaszczyka i rozpoczołem treningi w klubie United Gym w Poddębicach, a później jeszcze w Aleksandrowie łódzkim u Radka Olczyka.Z klubem tym jestem związany od 2008 roku i w nim odnosiłem wszystkie swoje sukcesy zarówno w BJJ jak i w MMA.

W między czasie zrobiłem licencjat w Wyższej szkole Turystyki i Hotelarstwa w łodzi na specjalizacji Turystyka i Rekreacja a obecnie a obecnie jestem na studiach magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim.